Nabídka přírodní kosmetiky, solární kosmetiky, lymfodrenážních čajů, potřeby pro skořicové zábaly, doplňky stravy.

Pleťová kosmetika - WEYERGANS

WEYERGANS UV CARE 

Cena:
Dostupnost:skladem
Množství:
Weyergans UV Care
Emulze UV-CARE chrání proti slunci a je pokožkou velmi dobře snášena. Chrání pokožku před poškozujícími paprsky UV-A-, UV-B- i UV-C.

Tím emulze UV-CARE zajišťuje zdravé a dlouhotrvající opálení.

Paprsky UV-A- a UV-B jsou zodpovědné za opálení kůže. Aby se kůže nespálila, získává potřebnou ochranu od emulze UV-CARE (ochranný faktor 18). Paprsky UV-C, které dopadají na zemi kvůli ztenčující se ozónové vrstvě, jsou velmi poškozující (jejich účinky se projevují později). Emulze UV-CARE chrání kůži jakoby kovovou fólií z velmi jemného titanu a kysličníku železitého (vzácné kovy), přes kterou paprsky UV-C nemohou proniknout.

Močovina v emulzi UV-CARE se vyrábí synteticky a a zlepšuje vázání vody v pokožce. Močovina je dobře známá svými zklidňujícími vlastnostmi v případě svědící, zčervenalé a odlupující se pokožky.

Díky fruktóze získá pokožka další vlhkost a vitamíny. Vitamín E také slouží pro přirozenou konzervaci a ochranu proti světlu.

Balení 200 ml.
« zpět
designed by Panavis & Panadela| contents ©2019 Sunjet.cz - e-shop s přírodní kosmetikou | powered by Online Shop & Quick.Cart