Nabídka přírodní kosmetiky, solární kosmetiky, lymfodrenážních čajů, potřeby pro skořicové zábaly, doplňky stravy.

Pleťová kosmetika - WEYERGANS

WEYERGANS TEA-TREE OIL 

Cena:
Dostupnost:skladem
Množství:
Weyergans Tea-Tree Oil
TEA TREE OIL je rostlinný extrakt vyráběný v Austrálii. Jedná se o 100% čistý přírodní produkt, výtažek z listů australské rostliny rostoucí v bažinách.

V Austrálii olej používají domorodci už po staletí a oceňovány jsou zejména jeho protiplísňové a fungicidní vlastnosti i schopnost ulevit od bolesti. Olej TEA TREE OIL je v Austrálii považován za lék. Podle Asociace léčebných prostředků jsou jeho antiseptické a antimykotické vlastnosti prokázané.

V Evropě neplatí pro prodej oleje tea tree oil žádná omezení. V kosmetice se olej tea tree oil používá pro místní dezinfekci zánětlivé, nečisté pokožky.

Je možné jej přidat do tělového mléka a mléka na opalování, do tonik, do krémů, pěn do koupele i do šampónů. Olej TEA TREE OIL pomáhá pokožce, aby se ochránila před bakteriálními infekcemi. Je ideální v kombinaci s mlékem na opalování nebo tělovým mlékem, protože předchází podráždění pokožky.

Použití oleje TEA TREE OIL není možné považovat za náhradu profesionálního lékařského ošetření. Prosím, vyhýbejte se kontaktu s očima a olej TEA TREE OIL skladujte mimo dosah dětí. Skladuje dobře zavřené na chladném a tmavém místě.

Balení 30 ml.
« zpět
designed by Panavis & Panadela| contents ©2023 Sunjet.cz - e-shop s přírodní kosmetikou | powered by Online Shop & Quick.Cart