Nabídka přírodní kosmetiky, solární kosmetiky, lymfodrenážních čajů, potřeby pro skořicové zábaly, doplňky stravy.

Pleťová kosmetika - WEYERGANS

WEYERGANS HYDRO MOUSSE 

Cena:
Dostupnost:skladem
Množství:
Weyergans Hydro Mousse
Vitamínová pěna HYDRO MOUSSE pro péči o obličej má speciální vlastnosti, které zajišťují propracovanou hydratační péči pro muže i ženy.

Lehká pěna v sobě kombinuje praktickou aplikaci se skvělými, moderními složkami. Pěna HYDRO MOUSSE poskytuje hydratační péči na velmi vysoké úrovni při snadném, přesném a hygienickém dávkování. Klimatizované místnosti, nesprávný pitný režim, silné slunce - to vše narušuje schopnost pokožky vázat vlhkost.

Výsledkem jsou počínající linie a vrásky na pokožce a pocit napnuté pleti. Hyaluronová kyselina a pentylen-glykol jsou vynikající zvlhčovače pro pokožku. Zvlhčovače mají okamžitý účinek, ale slouží k dlouhodobému zlepšení pleti.

Rostlinný výtažek obsahující draslík dává pokožce schopnost uchovat si více vlhkosti. Zlepšení vlhkosti v pokožce je měřitelné a bylo vyzkoušeno na surovinách. Jsou zde obsaženy i různé vitamíny, které zásobují a regenerují buňky pokožky.

Pokožka potřebuje vitamíny jako inhibitory volných radikálů tak, aby nedocházelo k poškozování buněk a aby byla zlepšena regenerace pojivových tkání.

Balení 100 ml.
« zpět
designed by Panavis & Panadela| contents ©2024 Sunjet.cz - e-shop s přírodní kosmetikou | powered by Online Shop & Quick.Cart