Nabídka přírodní kosmetiky, solární kosmetiky, lymfodrenážních čajů, potřeby pro skořicové zábaly, doplňky stravy.

Výživové doplňky - WEYERGANS

WEYERGANS COLLAMIN (KOLAMIN) 

Cena:
Dostupnost:skladem
Množství:
WEYERGANS COLLAMIN (KOLAMIN)
COLLAMIN (KOLAMIN) je vysoce kvalitní výživový doplněk. Poskytuje organismu nezbytné prvky ve formě čistých aminokyselin, které podporují pevné pojivové tkáně a zdravý růst kostí.

Kostra pokožky, tak zvaná pojivová tkáň, se skládá stejně jako kostra těla z čistého proteinu, tak zvaného kolagenu. Pojivová tkáň podporuje, spojuje a chrání pokožku, cévy, šlachy a kosti, vazy, orgány a svaly. Navíc, silná pojivová tkáň je také základem pro nerušenou funkci "fyziologické svalové pumpy", hlavní elektrárny stojící za čištěním a žilním zpětným tokem z chodidel a nohou.

Tento protein, kolagen, je neustále znovu vyráběn v našem těle (syntéza kolagenu). Za pomocí enzymů se existující protein rozpadá na své jednotlivé složky, aminokyseliny, a znovu se opět skládá. Zvyšující se věk nebo vliv hormonů nebo nedostatečná či nesprávná strana mohou vést k tomu, že syntéza kolagenu přestane dostatečně fungovat.

Výsledek: pojivové tkáně pokožky slábnou. To vede k pomerančové kůži, celulitidě a také je to považováno za jednu z hlavních příčin vrásek a křečových žil. Se zvětšujícím se věkem se také kosti mohou stávat předčasně křehkými (osteoporóza).

Balení 180 tablet.
« zpět
designed by Panavis & Panadela| contents ©2018 Sunjet.cz - e-shop s přírodní kosmetikou | powered by Online Shop & Quick.Cart